[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]



Návrat na hlavní stranu

Výbory obce ve volebním období 2010 - 2014

Výbory obce ve volebním období 2010 - 2014
Jméno
Funkce
Výbor
Marie Oravová
předseda
Kontrolní výbor
Marie Milníčková - do 20. 2. 2013
člen
Kontrolní výbor
Renáta Pařenicová - do 26. 2. 2013
člen
Kontrolní výbor
Jindra Orságová - od 4. 3. 2013 člen Kontrolní výbor
Martina Blažková - od 4. 3. 2013 člen Kontrolní výbor
Anežka Mičolová
předseda
Finanční výbor
Miroslav Goláň
člen
Finanční výbor
Petr Sehnalík - do 25.2.2013
člen
Finanční výbor
Pavla Hrdá - od 4.3.2013členFinanční výbor

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.mankovice.cz

Typ záznamu: Výbor
AKTUALIZACE: Pavel Náplava (Pavel Náplava - COLOR Studio) org. 56, 18.03.2013 v 18:08 hodin



Copyright 1998-2019 © Luděk Šorm